Good4Trust Çekirge Programı Başvuruları Başladı!

Genç Arkadaşım Merhaba,

Uzun zamandır sosyal girişimciliği yakından tanımak istiyor ama nereden başlayacağını mı bilmiyorsun? Sürekli bahsedilen hatta dikte edilen kariyer baskısını omuzlarında hissediyor olsan da kurumsal yaşamda da sosyal faydayı odağına alan işleri mi tercih etmek istiyorsun? Sorularına ve merak ettiklerine cevap bulmak için hazır mısın?

Good4Trust olarak farklı kuşakların birlikte öğrenmesine, iyiliği birlikte yayma arzusuna ve gençlerle çok daha güçlü bir topluluk olacağımıza inanıyoruz! Bu inançla, dönüştürme ve kucaklama arzusuyla dolu bir Çekirge Programı hazırladık! 

Çekirge programında 18-25 yaş aralığında gençlerle dünyayı iyileştirmek gayesiyle bir mini bir kampta bir araya gelmek istiyoruz. Sosyal girişimciliği, Good4Trust’ın arka planını, türetim ekonomisini, adil ve iyi sistemler var edebilmeyi birlikte öğreneceğimiz bu program tamamen online olacak!

Üreticilerle tanışacağın, ekosistemden kişilerle tanışabileceğin, fikir atölyelerinde yaşıtlarınla dünyayı kurtaracağın bu program sonunda ise artık bir çekirge olacaksın! Program sonunda bağımızın hiç kopmayacağı dostluklar kurarken devamında kıdemli çekirgelerden biri de sen olabilirsin! Geçmiş çekirge programlarından sonra yolculuğuna Good4Trust’da devam edenlerle tanışabilirsin! 

Gönüllülük süreci boyunca birçok konuda Good4Trust ekibinden edindiğim deneyim ve bilgilerle hala eğitimini aldığım disiplini harmanlayıp Good4Trust.org üzerinde uygulama fırsatım olduğu için gurur ve mutluluk duyuyorum. Bu ekosistemde gönüllü olmak çok güzel!” – Büşra 2017 Çekirge Programı Katılımcısı

“Çekirge Programı başvuru ilanıyla tanıdım Good4Trust’ı. Kabul edildiğimi bildiren maili aldığımda annemle evde zafer dansımızı yapmıştık. Dopdolu 3 gün eğitim alıp daha sonra katıldığım çalışmalarda, iş planı yapmak gibi, sıkça kullandığım yetkinlikler edindim. 3 yıl sonra şimdi İzmit Belediyesi ve Good4Trust İşbirliğinde gerçekleşen İzmit Çarşısı’nda Üretici İlişkileri Sorumlusu olarak çalışıyorum.”Hanne 2018 Çekirge Programı Katılımcısı

Daha adil bir ekosistem ve toplum için dönüşümün gerekliliğine ve bu dönüşümün gençlerle mümkün olacağına inanıyoruz. Gençlerin aktif rol aldığı, sorguladığı ve ürettiği bir sosyal girişimcilik ekosistemi için çalışırken Çekirge Programı ile gençlerle birlikte düşünmek istiyoruz!

Çok heyecanlandın değil mi aday çekirge? Biz de öyle! Seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. https://forms.gle/vnKhzegX6DAkZkLY7 formu aracılığı ile 21 Nisan 17.00’a kadar başvurularını bekliyoruz! 

Etkileşimin ve deneyim aktarımının etkisini koruyabilmek için sınırlı sayıda Çekirgeye kucak açabileceğimiz bu programda yaşayacağın deneyime ek olarak bir katılım sertifikası da veriyoruz.

Herhangi bir sorun olursa veya program ile ilgili iletişime geçmek istersen danisma@good4trust.org üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin! 

Hadi, hep birlikte dönüştürme ve iyiliği yayma arzumuzla Good4Trust Çekirge Programı’nda buluşalım.

Bir Cevap Yazın

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: