Dayanışma Ürünleri Çarşı’da Yerini Aldı

6 Şubat tarihli Maraş merkezli depremler hepimizi çok üzdü. Depremin ilk gününden beri etkilenen üreticilerin ve türeticilerin yanında olmaya çalışıyoruz. Uzun vadeli dayanışmanın önem kazandığı bir döneme girdik. Biz de uzun vadeli topluluk dayanışması için Good4Trust.org Çarşı’da Dayanışma Ürünleri sembolü oluşturduk.  

Dayanışma Ürünleri

Bazı ürünlerin yanında Dayanışma Sembolü yer alıyor. Peki dayanışma ürünleri neler? 

  • Depremden etkilenmiş üreticilerin ürünleri
  • Geliri doğrudan deprem bölgesine aktarılan ürünler
  • Gelirinin belli bir kısmı deprem bölgesine aktarılan ürünler.  

Good4Trust olarak bu ürünlerin satışından elde ettiğimiz katkı payını da Afet Platformu ve Açık Açık üyelerine aktarıyoruz. Bu sayede birlik olarak iyiliğe daha fazla alan açabileceğiz.

Üreticiler ürün satıldığında nasıl bir dayanışma sağlanacağını ürün açılması bölümünde belirtiyor. Bu sayede satın aldığın ürünün deprem bölgesine nasıl bir katkı sağladığını şeffaf bir şekilde görebilirsin. Aşağıda üreticilerin deprem bölgesine ne tür katkılar sağladığını açıkladığı birkaç örneği görebilirsin:

Açıklamada yazılanlardan daha fazlasını öğrenmek istersen “Üreticiye Sor” özelliğini kullanarak sorularını sorabilirsin. Daha fazla ürüne aşağıdaki linklerden doğrudan ulaşabilirsin veya Çarşı’daki ürünleri listeledikten sonra filtreleyerek görebilirsin.

Yaptığın alışveriş sonrası dekont ile bilgilendirileceksin. Dilersen iyiliğini İyilik Akışı’nda paylaşarak çoğaltabilirsin.

Good4Trust.org üzerinden satın alabileceğin dayanışma ürünlerinden bazıları:

Bir Cevap Yazın

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: