2015 yılında Good4Trust.org’da neler oldu?

İyiliklerle dolu mutlu bir yeni yıl diliyoruz!!!

Yeni yılın ilk mektubunda, geriye dönüp 2015’e bakalım dedik. Bu uzun yılda neler oldu neler…

Yılın başında, Good4Trust.org‘un kitle fonlamasına tam 84 kişi destek verdi, el birliği ile tam 15.600 TL toplandı. Bu para sayesinde sitenin tasarım ve yazılım maliyetlerinin önemli bir kısmı karşılandı. Pek yakında söz verdiğimiz gibi çarşımız açılıyor. Bu gerçekleştiğinde hepimiz ekolojik ve sosyal açıdan adil üretim yapan üreticilere ürünlerini alarak destek olabileceğiz.

Good4Trust iyiliklerle dolup taşmaya başladı! Neler gördük neler…

– Başta biraz çekingendik, övünmek değil örnek olmaktı çabamız:

image

– Bu sayede ormanların serpilmesine yardım edenlerle tanıştık: 

image

– Doğum günü hediyesine yeşil alternatifler bulanları izledik: 

image

– Her Çarşamba sevgiyle ziyaret edilen bir ninenin varlığından haberdar olduk =) 

image

– Veee Ankara’nın yeni yılı için güzel haberler aldık: 

image

İnanmak zor ama bu yıl Good4Trust üzerinde insanlar birbirlerine nerdeyse 12 bin defa sarılmış! 1693 iyilik paylaşmış! Burada hepsinden bahsedemediğimiz nice örneklerle 2015 geride kalırken, 2016 için umutla dolabiliyorsak sayenizde, sayemizde! El birliği ile bugünlere geldik. Türkiye’de zaten kültürümüzde olan ‘iyilik et, iyilik bul’u içimize sindirerek yolumuza devam ediyoruz.

2016 için dileğimiz, güzel şeyler yapmak isteyen duyarlı ve düşünceli insanların önünün açık, kalbinin ferah olması. İnanıyoruz ki, hayal edebildiğimiz kadar iyi ve güzeliz. Ne olursa olsun karamsarlığa kapılmadan, umutla yaşayacağımız bir yıl olması dileğiyle!

Şimdi, daha çok insana ulaşabilmemiz için, daha çok kişinin bu iyilik girdabına katılması için burayı tıklayarak arkadaşlarını Good4Trust.org’a davet et, iyiliği hep beraber çoğaltalım.

Sevgiyle, güzellikle, iyilikle,

Zennube, Orkun, Çiğdem, Attila, Beste, Neşet, Pelin, İbrahim, Nur, Uğur, Güneş, Murad, Merve, Uygar ve bütün Good4Trust Gönüllüleri

Bir Cevap Yazın

Up ↑

%d